Preloader

Umów darmowe spotkanie

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi styliści pomogą w doborze Waszej wymarzonej sukni ślubnej.

+48 502 871 186 info@tomsebastien.pl Al. Jana Pawła II 36, 00-141 Warszawa

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Odkryj świat piękna i wyjątkowych kobiet, zmysłowe Panny Młode TOM SEBASTIEN.

FAQ

Gdzie można kupić suknie Tom Sebastien ?

Nasze suknie można zamówić w naszym autorskim atelier znajdującym się w Warszawie.

Czy istnieje możliwość zamówienia sukni ślubnej przez internet z wysyłką za granicę ?

Tak, jest taka możliwość. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym atelier, adres mailowy info@tomsebastien.pl, po kontakcie z naszym zespołem sprzedaży otrzymasz formularz zamówienia oraz formularz zdjęcia wymiarów.

Czy istnieje możliwość wypożyczenia sukni Tom Sebastien ?

Nie ma możliwości wypożyczenia sukni w naszym atelier.

Czy na wizytę w atelier należy się wcześniej umówić?

Tak, rezerwację terminu na spotkania można dokonać telefonicznie, ewentualnie mailowo. Nie prowadzimy zapisów przez facebook, instagram.

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie ?

Najlepiej zabrać ze sobą wybrane modele sukien, które chciałabyś przymierzyć w salonie. Możesz również zabrać ze sobą inspiracje – zdjęcia sukien o których zawsze marzyłaś. Zdjęcia i nazwy wszystkich naszych modeli dostępne są na oficjalnej stronie Tom Sebastien www.tomsebastien.pl. Rekomenduejmy zabrać ze sobą bieliznę w kolorze nude, aby zobaczyć pełen efekt sukien z delikatnymi przeźroczystościami francuskich koronek. Z taka bielizną komfortowo zobaczysz efekt całej sukni ślubnej.

Ile czasu trwa spotkanie ?

Spotkanie ze stylistką ślubną trwa godzinę czasu. Jeśli natomiast potrzebne będzie więcej czasu, możemy dokonać rezerwacji dwóch godzin jednak jedynie w dni powszednie (od poniedziałku do piątku).

Z jak dużym wprzedzniem rezerwujemy spotkanie w atelier ?

Najlepiej umówić się na spotkanie z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jednakże na spotkania weekendowe termin może się wydłużyć.

Z jak dużym wyprzedzeniem należy zamówić suknię ślubną w Atelier Tom Sebastien?

Czas realizacji sukien ślubnych zależy od modelu. Minimalny okres jaki potrzebujemy na realizację sukni ślubnej szytej na miarę wynosi od 7 do 9 miesięcy.

Czy przy zamówieniu sukni wpłacana jest zaliczka?

Tak, w dniu podpisania zamówienia wpłacana jest zaliczka w wysokości 40% wartości sukni.

Czy można dokonywać zmian w projektach ?

Dozwolone są kosmetyczne zmiany, które są indywidualnie omawiane i konsultowane ze stylistką ślubną podczas przymiarki.

Jaką bieliznę należy ubrać do sukien ślubnych Tom Sebastien ?

Nasze suknie ślubne idealnie komponują się z bielizną w kolorze nude, bielizna bezszwowa. Podczas przymiarki stylistka ślubna dobierze odcień bielizny do karnacji oraz zarekomenduje naszych partnerów, gdzie można dokonać zakupu takiej bielizny. W przypadku sukien z odkrytymi plecami najlepiej sprawdzają się miseczki konstukcyjne lub biustonosze wszywane bezpośrednio do sukien.

Czy w atelier znajdują się dodatki ślubne ?

W naszym salonie znajduje się szeroka oferta biżuterii ślubnej, welony, okrycia wierzchnie indywidualnie dopasowywane do sukien ślubnych. Posiadamy także ręcznie wykonane ozdoby do włosów.