Preloader

Umów spotkanie w Atelier

W celu umówienia spotkania w Atelier prosimy o rezerwację przymiarki w systemie. Nasi styliści pomogą w doborze Waszej wymarzonej sukni ślubnej.

+48 502 871 186 info@tomsebastien.pl Al. Jana Pawła II 36, 00-141 Warszawa

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Odkryj świat piękna i wyjątkowych kobiet, zmysłowe Panny Młode TOM SEBASTIEN.

FAQ

Gdzie można kupić suknie Tom Sebastien ?

Nasze suknie można zamówić bezpośrednio w naszym autorskim atelier znajdującym się w Warszawie. Atelier Tom Sebastien nie prowadzi sprzedaży internetowej i wysyłkowej.

Czy istnieje możliwość wypożyczenia sukni Tom Sebastien ?

Nie ma możliwości wypożyczenia sukni w naszym atelier.

Czy na wizytę w atelier należy się wcześniej umówić?

Tak, rezerwację terminu spotkania można dokonać przez system rezerwacji dostępny na stronie internetowej. Nie prowadzimy zapisów przez email, facebook i instagram.

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie ?

Najlepiej zabrać ze sobą wybrane modele sukien, które chciałabyś przymierzyć w salonie. Możesz również zabrać ze sobą inspiracje – zdjęcia sukien o których zawsze marzyłaś. Zdjęcia i nazwy wszystkich naszych modeli dostępne są na oficjalnej stronie Tom Sebastien www.tomsebastien.pl. Rekomenduejmy zabrać ze sobą bieliznę w kolorze nude, aby zobaczyć pełen efekt sukien z delikatnymi przeźroczystościami francuskich koronek. Z taka bielizną komfortowo zobaczysz efekt całej sukni ślubnej.

Z jak dużym wprzedzniem rezerwujemy spotkanie w atelier ?

Najlepiej umówić się na spotkanie z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jednakże na spotkania weekendowe termin może się wydłużyć.

Czy można dokonywać zmian w projektach ?

Dozwolone są kosmetyczne zmiany, które są indywidualnie omawiane i konsultowane ze stylistką ślubną podczas przymiarki.

Jaką bieliznę należy ubrać do sukien ślubnych Tom Sebastien ?

Nasze suknie ślubne idealnie komponują się z bielizną w kolorze nude, bielizna bezszwowa. Podczas przymiarki stylistka ślubna dobierze odcień bielizny do karnacji oraz zarekomenduje naszych partnerów, gdzie można dokonać zakupu takiej bielizny. W przypadku sukien z odkrytymi plecami najlepiej sprawdzają się miseczki konstukcyjne lub biustonosze wszywane bezpośrednio do sukien.

Czy w atelier znajdują się dodatki ślubne ?

W naszym salonie znajduje się szeroka oferta biżuterii ślubnej, welony, okrycia wierzchnie indywidualnie dopasowywane do sukien ślubnych. Posiadamy także ręcznie wykonane ozdoby do włosów.